Dazkırı Kaymakamımız ilçemizde çeşitli inceleme, temas ve ziyaretlerde bulundu. 
 
İlk olarak azkırı Kaymakamımız Mehmet KEKLİK ve Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN; ilçemizin Esentepe Mahallesinde bulunan şehir stadında incelemelerde bulundu.

Dazkırı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Uğur KARACOŞKUN, İlçe Özel İdare Müdürü Yunus KORKMAZ, Belediye personeli ve Dazkırı Belediye Gençlik Spor Kulübü yetkilileri de inceleme esnasında hazır bulundu.

İnceleme sırasında stadın ve çevresinin eksiklikleri tespit edilirken yapılacak yatırımlar yerinde incelendi. Yapılacak planlama çerçevesince her kurumun katkı sağlayacağı yatırım projesinde; şehir stadının çevresinin tel örgü ile çevrilmesi, uygun alanlara ağaçlandırma yapılması, soyunma odalarının bakım ve onarımı, standartlara uygun yeni portatif tribün yapılması, ev sahibi ve misafir takım ve taraftarları için güvenlik önlemleri için tedbirlerin alınması kararlaştırıldı.

Ayrıca hem spor kulüplerinin hem de yaz spor kurslarının serin havada veya gece yapılabilmesi için stad oyun bölümünün bir kısmının aydınlatılması ele alındı.

Önümüzdeki yıllarda tenis, basketbol vb diğer spor branşlarının yapılabilmesi için stadın çevresinin değerlendirilmesi için fikir birliğine varıldı.

Ardından İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek, İlçe Jandarma Komutanı J.Kd.Bçvş. Fedat KAZMA'dan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Görüş alışverişinde bulundu. Kaymakamımız İlçe Jandarma Komutanlığı personeliyle bir süre sohbet edip, kendilerine başarılar temennisinde bulundu.

Daha sonra sırasıyla Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü, Pancar Bölge Şefliği, Saadet Partisi İlçe Teşkilatı, Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığı ve emekli öğretmen Mesut OKTAY ın evlerini ziyaret etti.